Fototapety

Nie od dzisiaj wiadomo, że fototapety są szczególnym elementem dekoracji wnętrza. Potrafią przyciągnąć uwagę, a tym samym zdominować charakter wnętrza. Można pokusić się o stwierdzenie, ze fototapety mogą determinować styl jaki przybierze dekoracja wnętrza, a na pewno mogą zdominować całe wnętrze. Od tego niedaleko aby fototapeta przytłaczała, granica jest cienka, więc musimy z tym uważać. Ważne jest nie tylko wybranie tematu fototapety, ale również jej wielkości.

Zależnie od wielkości pomieszczenia i miejsca, w którym przykleimy fototapetę, patrzymy na nią z określonej odległości. Jeśli jest to minimum 2 metry to możemy pokusić się o dużą fototapetę, z pewnym zastrzeżeniem. Otóż dzisiaj fototapety drukowane są ze zdjęcia na konkretny wymiar, podany w zamówieniu. Otóż dzisiaj fototapety drukowane są zdjęcia na konkretny wymiar, podany w zamówieniu (https://fototapety.art/).

Więcej, dzięki specjalnym programom zdjęcia można edytować w panelu zamówienia, a co najważniejsze możemy je kadrować, czyli wybierać do wydruku dowolny fragment. Zdjęcia w bazie są w dobrej rozdzielczości, ale jeśli „przedobrzymy” i wybierzemy mały fragment zdjęcia na dużą fototapetę to musimy się liczyć ze spadkiem jakości. Zdjęcie cyfrowe to pixele. Jeśli je zanadto powiększymy, to będą widoczne na wydruku. Pamiętajmy o tym. Dzisiejsza propozycja, raczej nie trzeba kadrować:

Tajemnicze jezioro

(odwiedzin - 254 times)

Comments are closed.