Aranżacja pokojów – co na początek

W aranżacji mieszkań najważniejszy jest dobry projekt. Kiedy go mamy, wykreowanie spójnej koncepcji wystroju i jej wykonanie mogą być dość łatwe. Ten blog ma służyć temu, by podawać czytelnikom niebanalne pomysły. Inspiracją do stworzenia interesującego projektu wnętrza może być wszystko, począwszy od barwy, czy faktury, poprzez umeblowanie, aż po właściwe dodatki. Nieraz jakiś detal zadecyduje, by na jego bazie wykonać całą koncepcję wystroju, a mieszkania zyskały na oryginalności.

Na tym blogu staram się prezentować właśnie takie drobnostki. Elementy, które inspirowały mnie przy urządzaniu mojego mieszkania, ale także i takie, które zupełnie mi nie leżą, a jednak mogą się podobać. Jestem pewien, że w fotografiach i tekstach przedstawianych na blogu będzie coś, co zainspiruje także Was. Będę zachowywać urozmaicenie. Nie ukierunkowuję swojego bloga na żaden wybrany nurt, nie staram się być ekspertem, ani nikomu chcę niczego narzucać. Nieustannie poszerzam swoje zainteresowania, ogarniam inne trendy i projekty.

  "Niebiańskie" fototapety

W miarę możliwości próbuję być na bieżąco z nowościami ze świata dekoracji wnętrz. Staram się za to dzielić się pomysłami wyszukanymi gdzieś w sieci czy w czasopismach wnętrzarskich, po to, by dotarły do jak największego grona odbiorców. Jeśli któryś z moich pomysłów zainspiruje również Was, będzie to dla mnie nagroda.

(odwiedzin - 5 times)

Comments are closed.